37 thoughts on “БЕЗКОШТОВНА КОНСУЛЬТАЦІЯ

 1. Доброго дня
  Потрібна ваша порада ..
  Я б хотів придбати малий бізнес але посуті навіть не являюсь приватним підпреємцем .. …
  є два варіанти покупки малого бізнесу
  1) маф( фасфуд) .. (власник пише що середня дохідність 4000 грн) — вартість цього 60 000 грн
  2) Чоловіча перукарня (власник пише що середня дохідність 500-700 доларів) – вартість цього 67 000
  на які документи варто звертати увагу в першу чергу ?

  Завчасно дякую за відповідь

  1. ))

   на кількість готівки.

 2. Доброго дня, мені потрібно виписатися. Але немає куди можна приписатися. Але це мені і не потрібно, можливо існувати без прописки ?
  Як стати бездомним?

 3. Доброго дня! Підкажіть будь ласка чи можна подарувати будинок подружжю ( дочці та її чоловіку)?

 4. доброго дня.я з сестрою маємо 2х кімнатну квартиру по спадковості.сестра не хоче продавати квартиру а я хочу.що мені робити?

  1. Ви можете продати свою частку квартири.

 5. Доброго вечора в мого чоловіка має бути суд по статі 130пукнт1 але він відмовився проходити експертизу що можна зробити і скільки коштує щоб проконсультуватися

  1. консультація від 100 грн.

 6. На сайті попросили зробити фото паспорта в руках і вказати особисті дані, я це зробив, і там видно серію і номер паспорта, можуть за цими даними взяти на мене кредит?

  1. В цілому зловмисники можуть спробувати. Але працівники банку згідно їх посадових інструкцій зобовязані перевірити що кредит отримуєте саме Ви.

 7. Доброго дня. Скажіть будь ласка, якщо мене викликають до суду чи маю я право в суді скористатися безкоштовним адвокатом

 8. Доброго дня внас така ситуація дзвонять з кредитної спілки що мій чоловік взяв кредит хоча він його не брав. Вони дзвонять присилають листи. І виписку мають що нібито чоловік кредит брав. Кредит онлайн манівео. Ми зверталися до поліції там сказали щоб ми незвиртали уваги нехай спочатку вони надають нам виписку про кредит .Що нам робити в такій ситуації?

 9. Доброго дня, в мене є сертифікат і приватизаційне платіжне доручення з1995 року Ощад банку, це доручення мого батька він помер, воно має якусь цінність?

 10. Доброго дня я взяла кредит в інтернеті по обставинах я зараз неможу оплатити. До мене телефонують і погрожують мені і моїм рідним в поліції заяву неприймають які мої дії

 11. Влаштувався на роботу, пропрацював 26 днів пілся чого мене звільнили так як у компанії виникили фінансові пробелми, коли я сказав щоб заплатили за ці 26 днів вони сказали що не оформили мене офіційно і якщо я буду вимагати кошти вони почали мене шантажувати що я підписав договір про нерозголошення і вони подпдуть на мене до суду і зроблять мені проблеми. Докази того що я там працював у мене є, переписки з працівниками, емейл від них договором про найм на роботу ітд. Підкажіть будь ласка що робити у цій ситуації, дякую!

  1. я готовий Вам допомогти.

  1. Будівельна компанія “Домобудівник” проводить будівництво гаражів біля моїх вікон на відстані близько 5 -ти метрів від мого будинку.В кімнаті відсутнє сонячне освітлення,холодно і з наступанням холодів в кімнаті з’явиться грибок і цвіль.Звернулася 08.09.2020р. з заявою до мера,в прокуратуру та у поліцію- відповіді не має,а будівництво не припиняється.

  2. я готовий Вам допомогти

 12. Доброго дня.
  Я хочу виписатися з будинку в яуому родилась. На даний момент там проживае мій брат з сім’єю. Я живу в Португалії. Приїхати на даний момент не саю можливості, в зв’язку з карантинами і авіа проблем. Так як довгий час не була в Україні, мій український паспорт вийшов з дії. Ґк я можу рішити це питання. Бої бвтьки мають довіреністьна дію виписки. Дуже вдячна за відповідь

 13. Добрий день.
  Підкажіть чи можуть забрати сина до армії (виповнилось 18 у липні) якщо в мене є ще 2дитини,а з чоловіком у процесі розлучення?

 14. Добрий день. Така ситуація. Сусіди зверху постійно стукають. Дуже голосно. Вчора був один із таких разів. Постукали по батареях, вони у відповідь почали ніби щось кидати на підлогу, як погром. Посипалася побілка. Ми з мамою пішли запитати. Подзвонили в двері. Відкриває жінка. Я кажу що у вас там відбувається – дуже голосно – у мене побілка сиплеться зі стелі. Я прибираю вона сказала. Я кажу так голосно не прибирають. Вона почала кричати на мене, почалася словесна перепалка. Вона закрила двері і вийшла з палицею. Почала махати палицею перед особою, посилати, кричати. Відштовхнула мене руками, я не витримала і підняла ногу, зачепила її по нозі. Вона закрила двері кричала. Відкрила дери, почала чимось кидатися. Вийшла і штовхнула руками мою маму якій 65 років. Мама впала на стінку. Я кричала на ту жінку. Потім я подзвонила в поліцію і ми написали заяву. У нас не було ніяких побоїв, тому швидку не викликали. Приїхав її чоловік почав нам погрожувати. Сказав що повидирає ноги і ми ходити не зможемо. Вони викликали поліцію і теж написали заяву. І викликали швидку. Але мама до неї взагалі не доторкнулася, а я ногою просто зачепила її , навіть не вдарила. Швидше за все побої підлаштували або купили довідку. Та поліція (яку вони викликали) сказала нам що ми її побили !! Що це її слова! Але це брехня. Як бути в такій ситуації? Що мені загрожує?

  1. Зафіксувати вищевказані правопорушення

   повідомити поліцію

 15. Вітаю! Після смерті чоловіка( ще не пройшло 6 міс.) виявилося, що квартира не приватизована. Які мої дії дальше? Дякую.

  1. Приходьте на консультацію.

 16. Добрий день. Ми з сестрою перші в черзі спадкоємці. Заповіту немає. Чи може сестра відсудити в мене мою половину спадку? Дякую за відповідь.

 17. Добрий день. Я і моя сестра перші спадкоємці. Мама жила сама, заповіту нема. Чи може сестра відсудити мою половину спадку. Дякую

 18. Доброго дня. З 2010-2011 року у чоловіка зростав борг по кредитній карті Приватбанк. Його колишня дружина її опустошила, мала погасити, але як виявилось у 2021 не погасила і зараз борг становить майже 31000. Виплило це, бо зп карточку робили. Тепер банк знімає кожного дня по 50% з надходжень і сум залишку. Я читала про схожу ситуацію, що чоловік подав до суду і виграв виплативши тільки тіло кредиту відповідно до закону про захист споживачів про несправедливість щодо непропорційно великих сум компенсацій більше 50% від суми кредиту. Чи це правда і чи є шанс виграти в суді з таким запитом?

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *