Зниження неустойки по кредиту судом.

Немає логіки в діях тих, хто підписує договори, не читаючи їх. Немає виправдання тим, хто не розуміє сенсу написаного або сумнівається в безпеці пропонованого, але вірить словам менеджера банку і приймає умови договору. Звинувачувати і докоряти згодом потрібно в першу чергу себе.

Юрист потрібен не тільки тоді, коли у Вас намагаються відібрати квартиру, так як Ви не можете повернути весь кредит і відразу, та ще й величезну суму штрафних санкцій, щедро нарахованих банком. Юрист потрібен також і значно раніше — на етапі підписання договору. Адвокат Матвійчук В.В. допоможе Вам внести в договір положення, які максимально убезпечать Вас.

Коли банк вимагає від Вас більшої оплати за кредитом, в тому числі через суд, а також нарахував неустойку (штрафи, пені) у великому розмірі, адвокат Матвійчук В.В.  допоможе Вам аргументувати незаконність вимог банку, зменшити розміри нарахованих санкцій або зовсім їх скасувати.

Якщо у Вас вимагають додаткове забезпечення по кредиту, безпідставно намагаються звернути стягнення на Ваш будинок, квартиру, автомобіль, так як Ви не згодні і \ або не в змозі оплатити суму відсотків або неустойки, яку вимагає банк — є спосіб припинити незаконні дії. Зверніться до вашого адвоката Матвійчук Віталія Володимировича, команда якого надасть Вам кваліфіковану допомогу. Ми зробимо все, і навіть більше, щоб знизити неустойку (штраф, пеню) за кредитом в судовому порядку.

У разі, якщо Вам телефонують, загрожують, зустрічають біля під’їзду колектори, Ви також можете розраховувати на допомогу вашого адвоката.