Зменшення відсотків по кредиту.

Якщо ви покупець, то важливо знати наступне. Перш ніж купувати в кредит автомобіль або, тим більше, квартиру і будинок подумайте про те, що «все добре, поки все добре», а на випадок, коли стане погано, потрібен договір, який Вас захистить. Цей договір необхідно попередньо вивчити і відкоригувати в Вашу користь. Команда Адвоката Матвійчука В.В.  допоможе Вам у цьому!

Однак, незалежно від умов Вашого кредитного договору, від того, наскільки добре він захищає Ваші інтереси, банки далеко не завжди дотримуються законодавства і умов укладених договорів!

Будь Ви підприємець, а банк кредитує Вас на поповнення оборотних коштів, або звичайний громадянин, а банк кредитує Вас на покупку автомобіля, з однаковою ймовірністю Ви можете зіткнутися з ситуацією, коли банк вирішив збільшити процентну ставку по кредиту і йому байдуже Ваша думка. Звичайно, Вам тут стане в нагоді договір, який дійсно захищає Ваші інтереси, але якщо ув’язнений договір повністю на стороні банку, не впадайте у відчай.

Те, що бачите Ви в кредитному договорі, це далеко не все, що там міститься! Ми допоможемо Вам знайти у Вашому договорі більше, ніж Ви від нього чекали, з урахуванням, звичайно ж, вимог чинного законодавства.

Зменшити відсотки за кредитним договором, коли банк їх безпідставно збільшив, можна. Робиться це після наполегливих переговорів з банком, але, найчастіше, зменшення відсотків по кредиту, відбувається в суді.

Вигідніше для Вас покласти завдання щодо зменшення відсотків по кредиту на досвідченого юриста. Звертайтеся за юридичною допомогою до нас! Уже напрацьований адвокатом  досвід спілкування з банком буде Вам тільки на руку.