Консультація по кредитах

Багаторічний досвід підказує, що дешевше звернутися до професіонала. Не варто забивати голову хитросплетіннями законодавства і суперечностями судової практики! Не втрачайте даремно свого часу, нерви і гроші, звертайтеся до нас — ми приймемо удар на себе і Ваш головний біль стане нашою роботою, яку ми робимо на найвищому рівні!

Телефонуйте за вказаними на сайті телефонами, приходьте до нас в офіс на консультацію.

Якщо Ви думаєте про наслідки укладається кредитного договору, Ви правильно робите. У кожного банку свій типовий договір, але його можна і потрібно коригувати після ретельного аналізу. Це допоможе в майбутньому уникнути можливих неприємностей.

Це тим більш актуально, коли Вам потрібно отримати не просто кредитну карту з «невеликим» кредитним лімітом, а оформити довгостроковий і дорогий іпотечний кредит, розраховуватися за яким Ви будете не один рік, а то й десяток років!

У таких випадках дуже важливо попередньо і неодноразово вивчити кредитний договір, зрозуміти його погрози для Вас і ліквідувати їх.

Ми знаємо сильні і слабкі місця кредитних, іпотечних та інших банківських договорів. Ми допоможемо Вам скласти і погодити з банком безпечний і вигідний для Вас договір. Звернувшись до нас, коли проблема у відносинах з банком тільки виникла, Ви отримаєте своєчасну консультацію по кредиту.

Якщо ж Ви вже оформили з банком договір і у Вас виникли складнощі, ми підключимося до роботи і на цьому етапі. Ми надамо Вам грамотну консультацію по кредиту.

Банк намагається збільшити процентну ставку за договором, вимагає дострокового повернення кредиту або надання додаткових документів, намагається звернути стягнення на будинок, квартиру або земельну ділянку, банк хоче продати Ваш борг колекторам?

Колектори дзвонять Вам і вдень і вночі, Вам загрожують в обмеження виїзду за кордон? — звертайтеся, адвокат знає, як допомогти і зупинити колекторів і банк в їх незаконні дії. Ви отримаєте вичерпну та кваліфіковану консультацію по кредиту.